=

Ekspresowa pomoc

Zapewniamy Naszym pacjentom stałą pomoc, również po wszyciu esperalu. Nasi specjaliści dostępni są przez 7 dni w tygodniu.

Skuteczne leczenie

Dzięki kompleksowemu leczeniu opartemu na detoksie, esperalu i terapii, możesz osiągnąć sukces w walce z alkoholizmem.

Poczucie bezpieczeństwa

Każdy zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym co zapewnia zachowanie przytomności. Stosujemy tylko oryginalny esperal.

Indywidualnie podejście

Nauczanie doświadczeniem, wiemy czego potrzebują Nasi pacjenci. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie.

Wszywka alkoholowa Warszawa


Wszywka alkoholowa co to


Lekiem na powstrzymanie ciągu alkoholowego jest zaszycie alkoholowe. Sparaliżowanie odpowiedniego metabolizmu napoju alkoholowego w ciele pacjentów, wzbudza zagrożenie w skutek funkcjonowania wszywki alkoholowej z płynem etylowym. Składnikiem wszywek alkoholowych jest Disulfiram. Bezapelacyjnie ten związek chemiczny jest niezagrażający życiu przy leczeniu choroby zwanej alkoholizmem. Po zabiegu chirurgicznym z użyciem wszywki alkoholowej w Nasz Gabinet Warszawa i przejęciu do organizmu alkoholu, pacjent przeżywa przejawy zatrucia alkoholem do 10 godzin.


Wszywka alkoholowa jak przebiega zabieg


Jedynie członkowie kadry medycznej na przykład z Nasz Gabinet Warszawa implantują Disulfiram, a wszycie dokonuje się w ciągu 30 minut. Każdorazowo używane jest znieczulenie regionalne. W chwili gdy mija 7-10 dni, znika okaleczenie po implantacji Disulfiramu. W większości przypadków wszywka alkoholowa implantowana jest w obszarze pośladków , a także łopatki, starannie w skórze alkoholików. Włożenie wszywki alkoholowej wolno powtórzyć po 8 miesiącach.


Wszywka alkoholowa czy warto


Na ogół rekomendowaną poradnią leczenia ciągu do alkoholu jest Nasz Gabinet Warszawa. Zezwala na działania farmakologiczne z pomocą pochodzącej z wiarygodnego źródła wszywki alkoholowej jak i odtrucie alkoholowe czy leczenie psychologiczne. W przeciągu 8 do 12 miesięcy, wszywka alkoholowa może umożliwić trzeźwość. Wszywka alkoholowa nie jest polecana dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób chorych na niewydolność albo zapalenie nerwu wzrokowego, zaburzenia psychiczne, nadciśnienie tętnicze, choroby serca, nadwrażliwość na Disulfiram.

Skontaktuj
się z nami

Nasi lekarze

Wykwalifikowana kadra medyczna zapewnia stałe i kompleksowe leczenie.
Empatyczne i profesjonalne podejście gwarantuje pozytywne wyniki leczenia, a tym samym pokonanie choroby alkoholowej.

20

lat doświadczenia

12

Placówek

93

Zadowolonych klientów